Hotel CAVOK - letiště Příbram

Hotel CAVOK naleznete přímo na letišti Příbram. Hotel nabízí jednoduché a komfortní ubytování se snídaní podávanou v hotelové restauraci s přímým výhledem na letištní plochu. Ať už jste milovníci leteckého průmyslu nebo jen rádi zavzpomínáte na časy, kdy jste létali s papírovými letadýlky a házeli z okna vlaštovky, hotel CAVOK umístěný přímo na letišti v Příbrami je pro Vás tím pravým místem.

 

Nebojte se, přestože se nacházíme na letišti, žádný noční hluk Vás nebude trápit. Letiště je v provozu jen od svítání do soumraku, takže se můžete i pořádně vyspat. Pokud máte velkou rodinu, není problém! Nabízíme pokoje od dvoulůžkových až po pětilůžkové, takže s k nám určitě všichni vejdete. A teď to nejlepší – naše restaurace! Můžete si u nás vychutnat bohatou bufetovou snídani přímo s výhledem na vzletovou a přistávací dráhu. Pokud je navíc hezké počasí, restaurace je otevřená i během dne.

 

I když jsme hotel střední třídy, náš personál se vždy snaží udělat vše pro to, abyste si svůj pobyt v hotelu CAVOK co nejvíce užili. Takže až se budete rozhodovat, kam vyrazit na dovolenou nebo kde strávit noc na Vaší služební cestě, nezapomeňte na nás – hotel CAVOK na letišti v Příbrami. U nás budete mít nejen skvělý výhled, ale také výborný spánek. A jestli se ráno probudíte s touhou létat, tak s tím Vám samozřejmě také rádi pomůžeme.
Přejít nahoru